Chat with us, powered by LiveChat

Home Paykwik Bozum

Paykwik Kart Bozum

Paykwik bozum yerel ön ödemeli kuponları kullanarak mal ve hizmet satın almak isteyen çevrimiçi e-ticaret topluluğunu ve müşterilerini bir araya getirmektedir Global ödeme şirketleri, e-para sistemleri ve online dağıtım ağlarında uzun yıllara dayanan deneyime sahip uzmanlar tarafından kurulan PayKwik, Ukash gibi daha önce başarılı ve tanıdık markalara güvenilir bir alternatif sunmaktadır.Paykwik kart, gelecek dönemlerde birçok kişinin oldukça yoğun bir ilgi göstereceği ve daha şimdiden uluslararası piyasada insanlar tarafından oldukça yoğun ilgi gören ve kontörlü hatlara benzeyen bir sisteme sahip ön ödemeli kart türüdür. Paykwik kart, giyim, tekstil, gıda ya da mobilya gibi birçok online alışveriş sitelerinde, bir defalık olacak biçimde alışveriş yapmanıza fırsat tanır. Paykwik kartlarının içinde belirli bir miktarda para bulunmaktadır ve mevcut para miktarının düzeyini de sizler belirlemektesiniz.

Paykwik Bozdurma Ne Anlama Gelmektedir?

Paykwik bozum ise anlamsal olarak, kartın içerisinde yer alan döviz kuru cinsinden olan paranızı istediğiniz her an banka hesabına çekebilme fırsatı bulmanız anlamına gelmektedir. Fakat bu kartta sizlerin sitede ilgili kişilere belirttiğiniz tutarda bir miktar para yer almaktadır. Dolayısıyla 250 Euroluk kartınızla bir defada 200 dolarlık bir alışveriş gerçekleştirdiyseniz, kartınızın içinde kalan 50 Euroluk kullanım limitinin başka bir banka hesabına transfer edilmesini isteyebilmektesiniz. İsterseniz de 250 Euroluk kartınızı hiç bir şekilde kullanmadıysanız, hesabınızın bulunduğu site aracılığı ile 250 Euroluk paranızın TL cinsinden bozdurulmasını ve banka hesap kartınıza bu tutarın yatırılmasını arzuladığınız bir an talep edebilirsiniz. Bu şekilde bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra döviz kurundan yararlanabilirsiniz. Diğer bir yandan bu kartı sadece alışveriş amaçlı değil de yatırım amaçları olacak bir şekilde de kullanabilirsiniz.

Diğer bir yandan Paykwik Bozdurma ile alakalı olarak kullanıcılar sık sık sorular sormaktadır. Sık sık sorulan soruların başında ise bu soru gelmektedir;

Ödeme yaptığı sitelerden aynı şekilde Paykwik kart kodu olarak ödeme alan kullanıcılar ellerindeki bu pinleri nakite çevirme ihtiyacı duymaktadır. Royalblue-vip ise tüm işlemlerini müşteri ile iletişimde kalarak gerçekleştiren güvenilir Paykwik bozum ve satış sitelerinden birisidir. Sitemizde Paykwik kart bozdurma istediğinizde müşteri tesmilcilerimiz size güncel kur bilgisini verdikten sonra eğer siz isterseniz elinizdeki paykwik kart kodunu kendilerine verirsiniz. Paykwik kodunuz kontrol edilir , paykwik kart bozdurma işlemi yapılır. Ödeme için sizden bir hesap numarası bilgileriniz istenir ve belirtilen hesaba ödemeniz gerçekleştirilir.

Hem paykwik kart alım hem de paykwik bozum işlemlerinizde B10 nu tercih edebilirsiniz. Üst Limitsiz Paykwik Bozum Yüksek Kur unu Royalblue-vip da güvenli şekilde yapabilirsiniz. Uzun Yıllardır Sektörde hizmet gösteren tempo-kart oldukça popüler olan ön ödemeli kartların nakit paraya çevirme işlemlerinde aracı olarak hizmet vermektedir.

Paykwik Bozdurma Avantajları

İnternetten alışveriş yapmak istiyorsunuz ancak kart bilgilerinizi vermek istemiyorsunuz. Bu noktada biz devreye giriyoruz. Günümüzde en hızlı ve en güvenilir sanal ödeme sistemi Paykwik kartlar ile sağlanmaktadır.

Paykwik ile alışveriş yapmak istemediğiniz ya da elde ettiğiniz geliri nakite çevirmek istediğinizde de Paykwik bozum işlemi whatsapp hattımızdan veya canlı destek’ten yapmanız gerekmektedir.

Sitemiz sizlere en uygun kur ve mümkün olan en düşük komisyon ücreti ile Paykwik kart bozdurma imkânı sunmaktadır. Paykwik kart almak ya da bozdurmak için canlı destek hattımız ile iletişime geçebilir, işlemlerinizi sorunsuz halledebilirsiniz.

 

Bir Satıcıyla Kuponun Para Biriminden Farklı Bir Para Biriminde İşlem Yapabilir Miyim?

PayKwik şu anda yalnızca EURO’da işlem görmektedir, ancak çoğu web sitesi yerel kuponun “düzenlenmiş para birimine” farklı bir para biriminde işlem yapmanıza izin verir. E-ticaret sitesinin fiyat politikasına bağlı olarak, e-ticaret sitesinin fiyatlandırması farklı bir para biriminde olsa bile, PayKwik aracılığıyla € kuponlarla işlemleri kabul eder. Ancak şirket cephesinden yapılan açıklamalara göre ilerleyen yıllarda PayKwik şirketi Euro haricinde para birimlerini de Paykwik kart kapsamına alınacağı belirtildi.

Paykwik Bozum