Paykwik Kart Satış Ve Bozum için Whatsapp Numaramız 0545 406 2838

Paykwik Kart’ın Özellikleri

paykwik nedir nasıl kullanılır?

Paykwik nedir genel anlamda bu yazımızda bunlardan bahsedeceğiz. Son zamanlarda internet üzerinden yapılan alışverişlerde daha güvenilir bir ortamda yapılmasını sağlayan bir kart. Sanal ödeme kartı olarak da biliniyor. Çalışma şekli olarak kredi kartı gibi kullanılabilmektedir. Bilindiği gibi yurtiçi ve yurtdışında çeşitli alışverişler yapılabilir. Özellikle internetin gelişmiş olduğu günümüzde bu sistem daha fazla tercih ediliyor. Ancak yurtdışından alışveriş yaparken bazı zorluklarla karşılaşılabiliyor. Bazı yurt içinde kullanılan kartların yurtdışında kullanılmadığı durumlar karşımıza çıkabiliyor. Ayrıca insanlar güvenlik konusunda da akıllarında soru işareti olduğu için bu konuda daha dikkatli hareket etmeye çalışıyorlar. Sanal dünyada alışverişler arttıkça sanal kart sistemlerinin önemi de ön plana çıkmaktadır. Bu anlamda da Paykwik bir çok avantajıyla ön plana çıkmakta ve kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

paykwik nedir

Paykwik Neden Tercih Edilmelidir?

Paykwik nedir konusunda bu bilgileri verdikten sonra Paykwik’in neden tercih edilmesi gerektiği konusunda bilgi verelim. Genel anlamda bakıldığı zaman aslında 16 haneli bir numaraya sahip güvenlik kodu bulunan bir kart sistemidir. Ancak faiz ödeme durumu söz konusu olmadığı gibi ön ödemeli bir sistemdir. Bu da sizin kendi limitleriniz dahilinde alışveriş yapma fırsatına sahip olmanızı sağlayacaktır. Güvenilir olması sebebiyle de kullanıcılarından bolca olumlu yorumlar almış bulunmaktadır. Paykwik aslında genel anlamda euro kuru üzerinden hareket etmektedir. Bu şekilde olmasına rağmen diğer kartlar baz alındığında daha ekonomik ve ucuz olarak sunulmaktadır. Ayrıca güvenli bir şekilde sizlerle buluşturulmaktadır.

Paykwik Nasıl Alınır?

Paykwik nedir sorusu cevaplandıktan sonra Paykwik almak istediğinizde sizlerin de öncelikli olarak bir hesap açmanız gerekiyor. Ancak kredi kartı gibi bu işlemler uzun sürmüyor. Çok daha basit bir şekilde hemen hesap açabiliyorsunuz. Hesabı açtıktan sonra ne kadarlık bir limit kullanmak istiyorsanız bir ödeme yapıyorsunuz. Sizlere müşteri hizmetleri yardımcı oluyor. Burada isterseniz müşteri hizmetlerinden de aklınıza soru takılırsa sorarak cevap alma şansına sahipsiniz. E-ticaret sistemleri üzerinde ekonomisi, güvenliği ile kısacası her yönüyle ön plana çıkan bir sanal kart sistemi olarak sizlerle buluşturmuş oluyor. Bu konudaki tüm hizmetlerden firmamız aracılığıyla sizler de yararlanabilirsiniz.

Paykwik satın alım işlemini 7/24 whatsapp hattımızdan veya web sitemizdeki destek butonundan anında alabilirsinz.

Paykwik tıpki Paykasa gibi internet üzerinde yurtiçinde ve yurtdışında kullanılabilen en güvenilir sanal kartlardan biridir. Bir çok online platformda rahatça ve dakikalar içerisinde alışveriş yapabilmenizi sağlar.

Ön ödemeli olarak farklı limitlere sahip olan kartların her birine ait 16 haneli pin kodu (EPIN) bulunmaktadır. Bu kodları kullanarak limitiniz dahilinde bir çok serviste rahatça ve tamamen güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Paykwik kartlar Euro bazında değer ifade ettiği için Türk Lirası’na göre değer artışı sağlandığında sizin kartınızın da değeri artacak, bozdurduğunuz veya harcama yaptığınız takdirde herhangi bir kaybınız olmayacak; aksine kazançlı çıkabileceksiniz.